„Neustále objavujeme nové možnosti cintorínskej aj stavebnej architektúry a preto je našou snahou ponúknuť  Vám nie len kvalitné a overené ale aj niečo nové a odvážne.“

Materiál

Na výber máme rôzne druhy kameňov, prevažne však žula a mramor. Niektoré obsahujú minerály, ktoré im dodávajú perleťový lesk, iné menia farbu, podľa toho z akého uhlu sa na ne dívate. Je dôležité vidieť kameň osobne. A preto zobrazujeme iba pár z mnoho materiálov, ktoré máme v ponuke a ktoré si môžete u nás pozrieť.

Zobraziť ukážky

Pomníky

V našich predajniach máme vystavené rôzne tvary pomníkov a zakrytia. Jednohrobové, dvojhrobové aj urnové komplety. Pre náročnejších zákazníkov ponúkame možnosť výberu z katalógu s viac ako 200 typmi prevedenia. Ak máte vlastnú predstavu o niečom nezvyčajnom, nebojíme sa ani tejto výzvy.

Zobraziť ukážky

Vázy a svietniky

Váza a svietnik je vkusné oživenie pomníka. Dôsledne si vyberáme dodávateľov, ktorí sú už rokmi overení. Spolupracujeme so slovenskou firmou, ktorá je na trhu už viac ako 30 rokov. Žulové vázy a svietniky vieme zabezpečiť v každom materiáli od českého dodávateľa. Veľký výber bronzových doplnkov ponúkajú talianske firmy.

Zobraziť ukážky

Krížiky a motívy

Motívy na pomníky Vám pomôžeme vybrať u nás v predajni. Veľký výber, či už pieskovaných alebo kovových motívov, prispôsobujeme písmu. Spolu so slovenskými umelcami tvoríme unikátne diela, ktoré dodávajú pomníku výnimočnosť.

Zobraziť ukážky

Písmo a fotky

Ponúkame široký výber typov písma. Pieskované, kovové alebo sekané. Používame plátkové 23,75 karátové zlato, ktoré si svoju žiarivosť udrží niekoľko rokov tak isto ako aj strieborný prach. Dlhotrvajúce farby na kameň sú väčšinou biela a čierna. Zabezpečujeme aj dodatočné dosekanie textu na cintoríne v rovnakom prevedení v akom je pôvodný nápis.

Zobraziť ukážky

Napíšte nám

Vyplnením formuláru poskytujete súhlas so spracovaním tu uvedených osobných údajov.

Kontaktujte nás

SENEC

Bratislavská 1/B
02/4564 6488
0905 100 134
Po-Pia: 9:00 -16:00

senec@kamenarstvo-petrovic.sk
PEZINOK

Myslenická 23
033/640 53 48
0907 724 351
Po-Pia: 10:00 -17:00

pezinok@kamenarstvo-petrovic.sk
STRETNUTIE JE MOŽNÉ PO TELEFONICKOM DOHOVORE AJ MIMO OTVÁRACÍCH HODÍN A CEZ VÍKEND.